Chociaż technika i elektronika zdominowały wiele dziedzin zawodowych, to papierowa dokumentacja jest wciąż popularna i powszechna. Druki akcydensowe, które kiedyś były podstawą każdego biura, zakładu pracy, magazynu lub ośrodka zdrowia, dziś może na mniejszą skalę, ale nadal są lubiane. Dlaczego?

Druki na wagę złota

Druki akcydensowe są bardzo intuicyjne i łatwe w wypełnianiu. Możesz je zamówić tutaj. Do ich uzupełnienia niepotrzebne są żadne kwalifikacje. Osoby, które wciąż nie przekonały się do komputera i zaawansowanej technologii, w swoim zapleczu nadal chowają słynne druki samokopiujące.

Druk pisany, a jednak skopiowany

Powszechną zaletą druków akcydensowych jest wielokrotność uzyskiwanych kopii. Pierwsze wypełnienie dokumentu wiąże się z otrzymaniem kilku „odbitek”, którymi można obdzielić wszystkich zainteresowanych. Taka funkcjonalność była wykorzystywana w fakturowaniu, ale współcześnie widywana jest w drukach poświadczających zdarzenie drogowe, na przykład podczas stłuczki.
Tutaj zamówisz potrzebny

Komercyjne i indywidualne

Ze względu na specyfikę układu druków akcydensowych, są one wykorzystywane w wielu branżach takich jak księgowość, medycyna, transport, logistyka, a także powszechnych czynnościach administracyjnych. Druczki są stosowane także przez osoby indywidualne, przede wszystkim korzystające z usług pocztowych. Wysyłanie paczki, listu lub nadawanie opłaty za pośrednictwem urzędu, każdorazowo wiąże się z wypełnieniem druku akcydensowego.