Dawanie kartek świątecznych jest tradycją w Polsce i na całym świecie. Obdarowuje się nimi krewnych, przyjaciół, rodziców i kolegów. Personalizowane kartki ze zdjęciami nie przyciągają zbyt wiele uwagi, ale dla obdarowanego są często dużo warte.

Szczególnie oryginalny i wartościowy może być druk kartek https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/kartki-i-pocztowki/ czy pocztówek na zamówienie, które są wykonywane jako pojedynczy egzemplarz specjalnie dla odbiorcy, aby podkreślić jego indywidualność oraz okazać mu szacunek i pozytywny stosunek do niego. Przykładem takiej spersonalizowanej kartki może być pocztówka ze zdjęciem.

Druk kartek online, aby podkreślić indywidualizm

Dzięki nowoczesnej technologii, którą oferują drukarnie każdy może stworzyć swoją własną pocztówkę ze zdjęciem, wybierając format, orientację arkusza, zagięcie, kolor i tło. Jako podstawę można wykorzystać już dostępne szablony pocztówek lub dodać własne. Dostępna jest również usługa projektowania na zamówienie, dzięki której można skorzystać z pomocy ekspertów w celu nadania produktom typograficznym wysokiej wartości artystycznej.

Kartki projektowane na zamówienie

Innym ważnym rodzajem produktów drukowanych są zaproszenia. Są one potrzebne, aby powiadomić rodzinę i przyjaciół o zbliżających się radosnych wydarzeniach i zaprosić ich do dzielenia tej radości z Tobą.

Oczywiście, dzięki nowoczesnej technologii i Internetowi szybciej i wygodniej jest wysłać e-mail lub po prostu zadzwonić, ale wysyłając osobiste zaproszenie, wyrażasz w ten sposób swój szacunek i uwagę, co w naszych czasach jest bardzo cenione.

Przygotuj spersonalizowane zaproszenie i zaskocz swoich bliskich. Spraw, aby ten mały skrawek papieru z kilkoma linijkami tekstu stał się małym dziełem sztuki, ukazującym Twoją wyobraźnię i nieszablonowe myślenie. Zaprojektuj swój szablon zaproszenia online i bądź pewien, że Twój odbiorca pokocha je i będzie zachwycony jego wyjątkowością i kreatywnością. Szablony pocztówek pomogą w stworzeniu Twoich zaproszeń.