Od pewnego czasu ogromnym powodzeniem cieszą się tablice magnetyczne. Są one powszechnie użytkowane nie tylko w szkołach i na wyższych uczelniach, lecz także w wielu firmach, a zwłaszcza podczas przeprowadzania ważnych szkoleń oraz konferencji biznesowych. Praktyczne użytkowanie tych tablic umożliwiają markery kredowe.

Pisaki do tablicy kredowej o różnych kolorach oraz końcówkach

Dziś wybór markerów służących do pisania po suchościeralnych tablicach magnesowych jest na rynku przeogromny. Te praktyczne oraz niezawodne podczas użytkowania pisaki są oferowane w bogatej palecie kolorystycznej. Najbardziej popularne są markery w kolorze czarnym, zielonym, niebieskim oraz czerwonym. Dzięki nim na spotkaniu biznesowym można przykładowo zapisywać pozytywne statystyki kolorem zielonym, neutralne czarnym, a negatywne czerwonym.

Poszczególne markery różnią się pomiędzy sobą także końcówkami. Pisaki do tablicy kredowej wyposażone w szersze końcówki pozwalają na pogrubianie ważnych elementów poszczególnych zapisków. Z kolei markery o wąskich końcówkach umożliwiają pisanie bardzo małą czcionką.

Markery kredowe idealne do szkła

Dziś w poszczególnych sklepach z akcesoriami biurowymi nie brakuje też pisaków kredowych przeznaczonych przede wszystkim do pisania po szklanych powierzchniach.

Dzięki tym nowoczesnym przyborom można z łatwością pisać po każdej szklanej powierzchni, a w razie potrzeby szybko zmyć tusz. Z pomocą markerów dedykowanych do szklanych tablic można w każdej chwili wykonać korektę sporządzonej wcześniej notatki czy też zmienić menu w restauracji.