Wizytówka często bywa pierwszą formą kontaktu z firmą. Warto więc zadbać, aby przyciągała wzrok. Oto najciekawsze pomysły na kreatywne wizytówki firmowe!

Profesjonalny projekt to podstawa

Aby można było zlecić druk wizytówek, konieczne jest wcześniejsze przygotowanie ich projektu graficznego. To właśnie on decyduje o estetyce tych małych kartoników.

Atrakcyjny projekt wpisujący się w najnowsze trendy, stosujący efektowne połączenia kolorystyczne, podkreślający specyfikę branży potrafi wyróżnić firmę na tle jej konkurencji i zjednać wielu nowych klientów.

wydruk wizytówek

Nietypowe materiały

Kolejnym sposobem, aby przyciągnąć uwagę, jest drukowanie wizytówek na nietypowych materiałach. Do dyspozycji jest nie tylko klasyczny papier kredowy, ale również karton, papiery ozdobne, papiery barwione masie, papiery ekologiczne.

Interesująca propozycja to także wydruk wizytówek na plastiku. Plastikowe wizytówki nie tylko przyciągają wzrok, ale też są bardzo trwałe, ponieważ są odporne na wilgoć. Dzięki temu mogą reprezentować firmę na lata.

Uszlachetnianie druku wizytówek

Wizytówki mogą być uszlachetnione z wykorzystaniem różnych technik. Najpopularniejsze z nich to:

  • lakier wybiórczy UV
  • foliowanie – połysk, mat, soft touch
  • hot-stamping – złocenie, srebrzenie
  • tłoczenie

Warto więc zadbać o to, aby wizytówka zapadła w pamięć. Druk wizytówek przyciągających uwagę to inwestycja, która na pewno zaprocentuje w przyszłości!