Zamówienie koszulki z własnym nadrukiem nie jest trudne. Trzeba jednak wiedzieć, na co zwracać uwagę, by zamówić produkt najwyższej jakości. Taki, który będzie świetnie wyglądał przez długi czas. Na co powinno się zwracać uwagę przy zamówieniu? Jak podjąć najlepszą decyzję?

Koszulka – rozmiar, kolor i krój

Koszulki z nadrukiem Kraków można zamówić w bardzo wielu wariantach. Najważniejszym parametrem jest rozmiar. Koszulka tak jak każde inne ubranie musi dobrze leżeć. Powinna, więc być dobrana do osoby, która będzie koszulkę nosić. Ważny jest również jej kolor. Powinien on być dobrany do koloru nadruku. Najbardziej popularna jest biel i czerń, ale bez problemu można też zamówić koszulki w innym kolorze. Warto zwrócić też uwagę na krój – męski lub damski.

koszulki z własnym nadrukiem tanio

Nadruk na koszulce i jego jakość

Nie zawsze koszulki z własnym nadrukiem tanio to najlepszy pomysł. Zdarza się, że warto dopłacić kilka złotych po to, by otrzymać nadruk wyższej jakości. Jeśli nie ma możliwości sprawdzenia jak wydruk przygotowywany przez konkretną firmę wygląda w rzeczywistości, można poczytać opinie o nim np. na stronie internetowej tej firmy. Dobrej jakości nadruk jest miły w dotyku, nie spiera się, nie pęka i nie blaknie. Powinien też mieć wyraziste i mocno nasycone kolory. Koszulka wyprodukowana na zamówienie powinna być dopracowana jeszcze bardziej starannie niż te w masowej produkcji, które można kupić w sklepach.