Każda firma, która chce się rozwijać powinna zainwestować w reklamę. Obecnie istnieje wiele różnorodnych rodzajów wyżej wspomnianej, jak choćby reklama klasyczna, internetowa czy ta wyświetlana w mediach. W tym artykule powiemy sobie o konkretnej formie reklamowania przedsiębiorstwa, a jest nią roll up.

Czym jest roll- up?

Roll up reklamowy jest formą reklamy zewnętrznej i prezentuje się w postaci stojaków reklamowych. W jego skład wchodzą cztery elementy takie jak: plansza reklamowa, kaseta z systemem rolującym, listwa zaciskowa oraz wysięgnik. Działanie roll- upu opiera się właśnie na kasecie, listwie oraz wysięgniku. Kiedy roll up kraków zostanie złożony, plansza reklamowa zostaje schowana do kasety.

roll up kraków

Jakie są zalety stosowania roll- upów?

Największą zaletą roll- upów jest niewątpliwie łatwość ich montażu. Są odporne na rozmaite uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne działania warunków atmosferycznych. Ponadto, roll-upy są bardzo łatwe w transporcie. Wynika to z ich lekkości, a także niewielkiej ilości miejsca jakie zajmują po ich złożeniu. Dodatkowo są one niezwykle funkcjonalne, gdyż w razie konieczności można bez problemu wymienić w nich planszę reklamową bez konieczności wymiany pozostałych części. Tego typu udogodnienie pozwala również na oszczędzenie środków finansowych. Ważne jest także to, że ta forma reklamy jest stosunkowo tania, w związku z czym nie wymaga od przedsiębiorstwa dużych nakładów finansowych.